Konto Koszyk Robo catcher

ZAMÓWIENIA MAILOWE

zamowienia@modest.com.pl

MARKETING - SPONSORING

agata@modest.com.pl

PRZETARGI

teresa@modest.com.pl

Katalogi 2017-18

TIBHAR NEWS 2018-2019

wersja PDF

JOOLA NEWS 2018-2019

wersja on-line

MODEST 2017/18

>> wersja PDF

>> obejrzyj online

TIBHAR Nowości 17/18

>> wersja PL (PDF)

TIBHAR Katalog 17/18

>> wersja ENG (www)

JOOLA Odzież 17/18

JOOLA Katalog 17/18

>> wersja GER (www)

TSP Katalog 17/18

>> wersja ENG (PDF)

VICTAS Katalog 17/18

Newsletter

    *Podając swój adres email zgadzasz się z zasadami używania przez naszą firmę danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.
oferty pracy

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA I ZAMÓWIEŃ INTERNETOWYCH

Główne obowiązki:

- Kontakt z klientami (informacje, porady, aktywna sprzedaż) zarówno w sklepie stacjonarnym, jak również za pomocą maila oraz telefonu
- Przygotowywanie towaru do wysyłki, realizacja zamówień internetowych
- Wypisywanie listów przewozowych dla kurierów
- Wypisywanie dokumentów sprzedaży
- Pomoc przy pakowaniu paczek (w gorących okresach)
- Przyjmowanie reklamacji i zwrotów
- Dbanie o dobry przepływ informacji w zespole, współpraca z innymi pracownikami
- Aktualizowanie informacji na stronie sklepu internetowego (opcjonalnie)
- Dostawa stołów do klientów (okazjonalnie)

Oferujemy:

- Stabilną pracę w firmie, która jest liderem w swojej branży
- Pracę w godzinach 10-18 bez nadgodzin (chyba że ktoś chce)
- Pracę w klimatyzowanym nowym biurze na stadionie Widzewa
- Możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy nt. dyscypliny
- Rodzinną atmosferę oraz brak korporacyjnych struktur
- Premie na święta i słodycze bez okazji

Wymagania:

- Znajomość podstawowych zasad nowoczesnej obsługi klienta
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- Obsługa komputera - poczta, internet, excel, mile widziana znajomość programów do wystawiania listów przewozowych (dpd, ups, poczta polska)
- Umiejętność pracy w grupie (jesteśmy małą grupą i chcemy się lubić)
- Elastyczność (czasem jest tak, że wszyscy robią wszystko)
- Cierpliwość i spokój w sytuacjach konfliktowych
- Chęć nauki o sprzęcie i o branży tenisa stołowego
- Zainteresowanie sportem i sympatia do tenisa stołowego
- Wykształcenie minimum średnie
- Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
- Poczucie humoru i dystans do siebie

Dodatkowe punkty przyznajelmy za:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w pracy w sklepie sportowym i/lub internetowym

- Znajomość zagadnień związanych z e-commerce/e-marketingiem/mediami społecznościowymi

- Praktyczną znajomość dyscypliny

- Znajomość zasad "porozumienia bez przemocy"

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV wraz z krótką informacją o swoich motywacjach do 16.11.2018 r. na adres: agata@modest.com.pl, w temacie wpisując „rekrutacja”.

Prosimy o dołączenie standardowej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.